• - Posiadasz uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej od 2014 roku, a wcześniej licencję pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia
  • - Pracujesz w SUFO, a w tym WSO, OWC lub chcesz pracować  na stanowiskach kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej z dopuszczeniem do posiadania broni
  • - Posiadasz uprawnienia członka służb porządkowych 
Więcej…

ISO 9001:2008 w SOTER Sp. z o.o.

W 2015r. firma Soter Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakości ISO 9001:2008 na usługi outsourcingu pracowniczego.

 

    Firma SOTER System Sp. z o. o. powstała w 2012 roku. Posiada Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych Nr L – 0161/12 zezwalającą na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośreniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego.               

      Zespół pracowników SOTER SYSTEM Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania i instalacji systemów bezpieczeństwa. Cieszymy się zaufaniem ponad 350 Klientów. Dzięki współpracy z tak liczną grupą Kontrahentów zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu jeśteśmy Państwu zaoferowć najwyższą jakość świadczonych usług.

     Nasze instalacje znajdują zastosowanie w ochronie obiektów wszystkich kategorii: od mieszkań, sklepów, małych firm i oddziałów banków, po duże zakłady przemysłowe, stacje benzynowe, magazyny, biurowce, centra handlowe, obiekty muzealne i sakralne.
Copyright © 2015 Soter Sp. z o.o. All rights reserved