• - Posiadasz uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej od 2014 roku, a wcześniej licencję pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia
  • - Pracujesz w SUFO, a w tym WSO, OWC lub chcesz pracować  na stanowiskach kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej z dopuszczeniem do posiadania broni
  • - Posiadasz uprawnienia członka służb porządkowych 
Więcej…

ISO 9001:2008 w SOTER Sp. z o.o.

W 2015r. firma Soter Sp. z o.o. wdrożyła system zarządzania jakości ISO 9001:2008 na usługi outsourcingu pracowniczego.

 

  SOTER GROUP

 

  • Siedziba Kolbuszowa
  • Biuro Katowice
  • Biuro Jasło
  • Biuro Sulęcin

 

 

 

 

     Firma SOTER Sp. z o. o. powstała w styczniu 2006 roku. Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Nr L – 0100/06 zezwalającą na wykonywanie usług ochrony mienia firma otrzymała w maju 2006 r. Status Zakładu Pracy Chronionej SOTER Sp. z o.o. uzyskała w maju 2007 roku. Firma udziela ulgi w obowiązkowej składce PFRON w wysokości od 35 do 50 % wartości na wykonanie swych usług.

     Firma SOTER posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarach: ochrony osób i mienia, outsourcingu pracowniczego oraz usług porządkowych. Współpracujemy zarówno z Klientami sieciowymi, firmami oraz osobami fizycznymi.

    Cieszymy się zaufaniem ponad 150 Klientów. Dzięki współpracy z tak liczną grupą Kontrahentów, wciąż doskonalimy swoją specjalistyczną wiedzę oraz zdobywamy doświadczenie. W czasie współpracy dbamy o jak najwyższą jakość świadczonych usług.

    SOTER Sp. z o. o. to być może w przyszłości Twój partner biznesowy. Nowoczesny, odpowiedzialny i elastyczny. Przygotowujemy oferty optymalnie dostosowane do potrzeb i specyfiki Klienta. Nasze usługi realizujemy tak, aby nasz Klient mógł skupić się na innych działaniach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy.

     Nasi pracownicy to wykwalifikowany personel, czuwający nad porządkiem i bezpieczeństwem w Państwa obiektach. Wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i przygotowani do pracy.

     SOTER obsługuje Klientów na terenie całego kraju. Wypracowana organizacja pracy oraz rozbudowany system kontroli jakości świadczonych usług gwarantują sprawną obsługę Klienta, niezależnie od lokalizacji obiektu.

  Chcemy być dla naszych Klientów wszechstronnym partnerem, dlatego stawiamy na rozwój i poszerzanie wiedzy. Odzwierciedleniem naszej postawy jest szeroka oferta, obejmująca pomoc nie tylko w utrzymaniu czystości i administrowaniu obiektami ale także usługa outsourcingu pracowniczego.

 

Zapraszamy do współpracy!

Copyright © 2015 Soter Sp. z o.o. All rights reserved