ISO 9001:2015
w SOTER Sp. z o.o.

 

Potwierdzeniem świadczenia usług na poziomie, który spełnia oczekiwania naszych Klientów, jest uzyskanie po przeprowadzonym audycie w dniu 08.06.2018 roku, recertyfikacji, dzięki której Soter Sp. z o. o. uzyskała ważność certyfikatu do dnia 08.06.2021 rok.

Informacja o kursie doskonalącym: "Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej"

 

Posiadasz uprawnienia kwalif. pracownika ochrony fizycznej od 2014 roku, a wcześniej licencję pracownika ochrony fizycznej I lub II stopnia,

 

Pracujesz w SUFO, a w tym WSO, OWC lub chcesz pracować  na stanowiskach kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej z dopuszczeniem do posiadania broni,

 

Posiadasz uprawnienia członka służb porządkowych.

Więcej ...

Firma SOTER System Sp. z o. o. powstała w 2012 roku. Posiada Koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych Nr L – 0161/12 zezwalającą na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego.

 

Zespół pracowników SOTER SYSTEM Sp. z o. o. posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania i instalacji systemów bezpieczeństwa. Cieszymy się zaufaniem ponad 500 Klientów korporacyjnych jak i indywidualnych.

 

Współpraca z tak liczną grupą Kontrahentów pozwoliła zdobyć doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług.

 

Nasze instalacje znajdują zastosowanie w ochronie obiektów wszystkich kategorii: od mieszkań, sklepów, małych firm i oddziałów banków, po duże zakłady przemysłowe, stacje benzynowe, magazyny, biurowce, centra handlowe oraz obiekty muzealne i sakralne.

 

Zapraszamy do współpracy!

Copyright © 2018 Soter Sp. z o.o. All rights reserved